Onshow

Onshow   اپلیکیشنی است که به جوانب مختلف زندگی روزمره هر فرد با هر سن و جنسیتی می­پردازد و مطالب متنوعی سازگار با فرهنگ اسلامی و ایرانی جامعه برای استفاده تمامی اقشار ارائه می­دهد. بر خلاف سایر برنامه‌های مشابه که محتوایی غیر بومی دارد و عملی کردن بسیاری از آن‌ها امکان‌پذیر نبوده یا با عرف اخلاقی جامعه‌ی ما در تضاد است، در بخش­های مختلف آن تلاش شده تا بهترین و عملی‌ترین محتوای تخصصی گلچین شده و به مشترک ارائه شود.

از ویژگی‌های مهم این اپلیکیشن شخصی سازی است، به طوری که هر کاربر بر اساس علایقش عنوان‌های مورد نظر از زیرسامانه‌های ارائه شده را انتخاب کرده و به پروفایل خود اضافه می‌کند و محتوای رایگان مربوط به آن برنامه و همچنین مطالب خریداری شده را به صورت آنلاین یا آفلاین مشاهده می‌کند. با اتصال به اینترنت می‌توان محتوای برنامه‌های مورد نظر را به‌روزرسانی کرد، برنامه­ها و موضوعات جدید را مشاهده نمود. برنامه‌های جدید در حوزه‌های مختلف بر اساس برنامه‌های انتخابی و علاقه‌مندی‌های ثبت شده به کاربر پیشنهاد می‌شود.

این سرویس کار خود را با محتوایی در حدود 100 مورد در حوزه های مختلف شروع کرده و اکنون بالغ بر 2500 محتوا دارد و این میزان محتوا در پایان سال به حدود 4000 مورد خواهد رسید.

 ویژگی­های برنامه

مشترک پس از باز کردن برنامه، امکان ثبت نام و ورود به برنامه را دارد و در ادامه در صفحه خانه محتوای دسته بندی­های منتخب مشترک به او نمایش داده می شود

همچنین در صفحه اصلی امکان جستجو بر اساس تگ و محتوا وجود دارد.

در منو اصلی گزینه های مختلفی مانند آواتار، دسته بندی ها، مطالب مورد علاقه، درباره ما، خرید اعتبار و … قرار دارد.

پس از کلیک بر روی عکس و تیتر هر مطلب، شرح مطالب (عکس، ویدیو، توضیحات) به همراه امکان لایک و کامنت گذاری و به اشتراک گذاری به مشترک نشان داده می شود

تمامی تولید کنندگان محتوا نیز صفحه شخصی خود را دارند که مشخصات آنها در صفحه ذکر شده و مطالب آنها به ترتیب انتشار در صفحه نمایش داده می شود.

0